tel:+420 702 120 241

Krevní agar pro kultivaci Campylobacter jejuni (BLASER-WANG)

Zkratka:CJPBW
Trvanlivost:60 dní
IVD:Ano
Balení:Petriho miska 90

Detail zboží

Krevní agar pro kultivaci Campylobacter jejuni (BLASER-WANG) se používá k selektivní izolaci a kultivaci Campylobacter spp. se současnou inhibicí i Candida albicans.

Koňská defibrinovaná krev, obsažená v médiu BLASER-WANG, je zdrojem důležitých látek pro růst náročných mikroorganismů, jako je Campylobacter spp. Směs antibiotik inhibuje růst přídatné mikroflóry. Vankomycin inhibuje růst gram-pozitivních a anaerobní bakterií. Polymyxin B inhibuje většinu gram-negativních bakterií, vyjma bakterií rodu Proteus a Neisseria. Trimethoprim inhibuje růst patogenů močových cest. Amfotericin B inhibuje růst kvasinek, plísní a vláknitých hub. Cefalotin inhibuje většinu gram-pozitivních i gram-negativních bakterií.

Vzorek očkujte na vytemperovanou plotnu s kultivační půdou BLASER-WANG pomocí inokulační kličky nebo vatového tamponu či jiným validovaným postupem. Naočkovanou plotnu inkubujte v campy atmosféře při 42 ± 2°C 48 - 72 hodin, poté proveďte kontrolu růstu a vyhodnocení.

Pouze pro profesionální použití.
Výrobek nesmí být používán po určené době exspirace.
Výrobek BLASER-WANG obsahuje látky živočišného původu. Certifikované znalosti o původu a/nebo o zdravotním stavu zvířat nemohou zcela zaručit nepřítomnost přenosných patogenních agens. Z těchto důvodů je doporučeno pracovat s tímto výrobkem jako potenciálně infekčním materiálem a dodržovat pravidla práce obvyklé pro tento typ materiálu.

Kultivační půdu BLASER-WANG skladujte při teplotě 2-8 °C ve tmě. Zamezte výkyvům teplot (přehřátí, zmrazení). Plotny s kultivační půdou uchovávejte co nejdéle v originálním balení.
Expirace média je 60 dní od data výroby

Médium BLASER-WANG dodáváme v balení po 10 kusech.