tel:+420 702 120 241

Vlastní certifikované stádo beranů

Krev od vlastních zvířat  používáme k výrobě vybraných kultivačních médií nebo dodáváme  jako surovinu do mikrobiologických laboratoří . Krev odebíráme od beranů, jež jsou chováni podle zákona č. 246/192 Sb. na ochranu zvířat proti týrání. Oprávnění k používání pokusných zvířat vydalo Ministerstvo zemědělství podle §15b, §20 odst. 1 písm. g zákona na ochranu zvířat panu MVDr. Tomáši Krejčímu

Rychlost dodání zboží

Naše společnost je výrobcem veškerého nabízeného sortimentu zboží. Při požadavku jsme schopni nejdéle do 48 hodin požadované médium dodat přímo na pracoviště zákazníka.

Výroba dle přání zákazníka

Jsme schopni vyrábět média na přání zákazníka a dle jeho receptury . Následně zajistíme veškeré legislativní požadavky.

Kvalita

Naše výrobky procházejí pečlivou kontrolou kvality. Na základě výsledků testování růstových vlastností sbírkovými kmeny jsou vydávány certifikáty kvality. Pro vybrané výrobky je zajištěna externí kontrola kvality v akreditovaných laboratořích.

Flexibilita

Snažíme se rychle reagovat na poptávku zákazníka. Jsme pružná a přizpůsobivá ryze česká firma, jejíž prioritou je spokojený zákazník a výrobky splňující požadované standardy kvality.

Vlastní chlazená auta

Zboží  rozvážíme vlastními auty po české republice. Auta jsou vybavena chladícím zařízením. U zákazníka je možné vytisknout teplotní křivku rozvozu. Pokud se laboratoř nachází mimo rozvozovou trasu, je zboží přepravováno společností DPD a výrobky jsou transportovány v chladících boxech, kde  požadovanou teplotu udržujeme pomocí chladících vložek. Do zahraničí je zboží přepravováno přepravcem, který je vybaven chladícím zařízením.